Ambulance terapie ruky

Vítejte ve fyzioterapeutickém centru, kde se zabýváme diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového aparátu. Základem péče je individuálně vedená fyzioterapie a ergoterapie, doplněná o fyzikální léčbu. Zařízení je vhodné především pro pacienty po operacích a úrazech ruky. V této chvíli bohužel nemáme bezbariérový přístup.

V rámci naší ojedinělé specializace se totiž věnujeme časné rehabilitaci ruky, řešení poúrazových stavů, edukaci pacienta, snížení bolestivosti, otoku, zabránění tvorby adhezí, zachování pasivního i aktivního rozsahu pohybu a v případě potřeby i o výrobu a aplikaci individuálních dlah.  

Platby přijímáme v hotovosti, nebo je možná úhrada na místě na účet přes Váš internet banking. Popřípadě vystavíme fakturu. (číslo účtu pro platby: 2500282912/2010)

SPECIALIZACE

Terapie ruky

Rehabilitaci ruky se věnujeme již více jak deset let. Na základě našich zkušeností ze zahraničních pracovišť, vytváříme vysoce specializované zdravotnické zařízení soustředící se především na tuto problematiku.

Velice důležité v rehabilitaci ruky je navíc také dlahování. Dlahy jsme schopni vytvářet přímo na míru klienta na našem pracovišti.

JAK SE OBJEDNAT

Pro urychlení objednání prosím využijte našeho formuláře (klikněte ZDE).

Nebo fotokopii Vaší zprávy od lékaře zašlete na info@rehabilitaceruky.cz

V případě, že nejsme dostupní na telefonu (nepřijímáme hovor), voláme zpět ihned jak je to možné. Nejpozději do 48 hodin.

Není potřeba nám volat opakovaně.